ESPORTOWE SZTOSY

SZTOSOWA POLSKA DRUZYNA ESPORTOWA​

1/7

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Zweryfikuj
adres

Aby wziąć udział w plebiscycie musisz zweryfikować swój adres email, dzięki czemu będziemy w stanie zweryfikować prawidłowość głosów. Na Twój adres zostanie wysłany kod, który należy wpisać, aby zagłosować na swoich faworytów w plebiscycie ESPORTOWE SZTOSY!

Zobacz opisy nominacji, znajdują się poniżej!

Kategoria ‘Sztosowa polska drużyna esportowa 2023 roku’ ma na celu wyróżnienie zespołów z różnych tytułów esportowych, które godnie reprezentowały polską scenę esportową. Nominacje zostały wyłonione na podstawie występów oraz zdobytych osiągnięć na przestrzeni minionego roku.


NOMINOWANI

NAVI Javelins

Najlepszy polski żeński skład i drugi na światowej scenie Counter-Strike’a. W 2023 roku polskie zawodniczki wywalczyły wicemistrzostwo trzech turniejów ESL Impact, w tym jednego na deskach Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach.

fot. NAVI

9INE

Najpopularniejsza i zarazem Najlepsza polska drużyna Counter-Strike’a w 2023 roku figurowała na wielkiej scenie. 9INE wystąpiło na ostatnim Majorze w historii CS:GO, będąc tym samym pierwszym polskim zespołem obecnym na turnieju tej rangi od ponad pięciu lat.

fot. 9INE

Incognito

Polska drużyna rywalizująca na scenie Valoranta. W 2023 roku triumfowała w dwóch etapach VALORANT East United S2 Stage, a także w drugiej odsłonie BeChampions VALORANT Warmup.

fot. incognito

ex-TIGER Anonymo

Najlepsza żeńska drużyna Valoranta znad Wisły, która rywalizowała w najbardziej prestiżowych żeńskich rozgrywkach  VALORANT Game Changers 2023. W 2023 roku ex-Tiger Anonymo wygrały Meet at Rift, zdobyły wicemistrzostwo pierwszej edycji VCT Game Changers EMEA Contenders oraz wystąpiły w drugiej i trzeciej fazie VCT 2023 Game Changers EMEA.

fot. anonymo

Alior Bank Team

W pełni polska drużyna League of Legends, która w 2023 roku zajęła 4 miejsce w 9 sezonie Ultraligi i drugie miejsce w 10 sezonie Ultraligi. Dodatkowo polski zespół reprezentował nasz kraj na EMEA Masters i zajął 3-4 miejsce w Ultraliga Super Puchar 2023.

fot. Alior Bank Team

SZTOS SPONSOR